Електронний документообіг. Досвід нацдержслужби історія впровадження електронного документообігу НацдержслужбиДата конвертації08.04.2017
Розмір6,23 Kb.

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ. ДОСВІД НАЦДЕРЖСЛУЖБИ

Історія впровадження електронного документообігу Нацдержслужби

  • Впровадження системи електронного документообігу у Нацдержслужбі України бере початок з 2004 року, коли в межах виконання завдання Національної програми інформатизації «Створення інтегрованої системи документообігу на основі використання спеціальної інформаційно-телекомунікаційної системи органів виконавчої влади(СІТС)», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.03.2004 року № 181-р.
  • Впродовж 2005 року, в межах продовження пілотного проекту інтеграції систем електронного документообігу на абонентському пункті СІТС встановлено підсистему «Обмін документами» системи «Мегаполіс. Документообіг». Крім того, проведено налаштування робочих місць реєстраторів на усіх робочих місцях організаційного відділу.

Історія впровадження електронного документообігу Нацдержслужби

  • Починаючи з 2007 року до системи електронного документообігу підключено діловодів структурних підрозділів, яким надано можливість відслідковувати рух документа та реєструвати внутрішні документи відповідних підрозділів.
  • В межах виконання завдання Національної програми інформатизації «Впровадження сучасних інформаційних технологій для організації ведення діловодства в територіальних управліннях державної служби Головдержслужби», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.09.2007 року № 805-р, у І кварталі 2008 року проведено модернізацію системи електронного документообігу шляхом запровадження багато паспортного режиму роботи для подальшої інтеграції до системи територіальних органів Головдержслужби.

Епапи проведення індивідуальні навчання персоналу центрального апарату

  • Першу чергу групових та персональних навчань було проведено впродовж ІІ кварталу 2008 року, та спрямовано на поглиблення знань системи для реєстраторів, контролерів, служби керівника та діловодів структурних підрозділів.
  • Другу чергу навчань (по групам) було проведено після того, як впродовж вересня місяця до системи було підключено 100% робочих місць. Відповідні навчання проводились за рольовою ознакою, тобто окремо для керівництва Головдержслужби, керівників управлінь (департаменту), керівників відділів (секторів) та головних спеціалістів.

За результатами виконання програми переходу до використання без паперових технологій документообігу досягнуто:

  • 100% самостійного накладання керівниками електронних резолюцій, які на 100% підписані їх особистими ЕЦП, тобто є легітимними;
  • 100% накладання ЕЦП на створені у СЕД документи;
  • інтеграцію центрального апарату, Центру та Школи до єдиної системи безпаперового документообігу.


База даних захищена авторським правом ©vaglivo.org 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка