Математична вікторинаСкачати 11,12 Kb.
Дата конвертації19.01.2017
Розмір11,12 Kb.

«Математична вікторина »

Вчитель математики Ткаченко Жанна Данилівна провела між учнями шостого та сьомого класів математичну вікторину . Запитання для команд були прочинаючи з п'ятого класу , а також за власною програмою. Метою заходу було : узагальнити знання учнів , вдосконалити навички командної роботи, виявити прогалини в знаннях. На уроці учні активно демонстрували свої знання. Перемогу вибороли учні сьомого класу . Вітаємо юних математиків!Шкільні вісті

Центр інформації учнівського самоврядування

випуск № 6 лютий 2015р.

Рубрика “ ВІТАЄМО”

Дубину Надію Володимирівну

Кошур Тетяну Миколаївну

Алексєєвець Олександра Г

Карпенко Жанну М

Лигун В'ячеслава Вікторовича

Остап’юк Артема 10 клас

Уродлівченка Дмитра 5 клас

Миколайчука Євгена 8 клас

Браун Юлію 8 клас

Конкурс – виставка декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

23 лютого у нашій школі відбулася виставка виробів декоративно – ужиткового мистецтва. Учні представили свої роботи з найрізноманітніших матеріалів. Тут гіацинт з бісеру, витинанки «Лебеді» та « Райські пташки», кіт з солоного тіста, композиція з природних матеріалів рослинного походження «Дари України », орігамі, а також симпатична композиція з шпагатокручення «Рік кози» та оригінальні ляльки мотанки та інші.

Дякуємо всім учням, хто взяв участь у створенні такої краси та вітаємо тих, чиї роботи направлені на районну виставку. Бажаємо перемоги!

Міжнародний день рідної мови

20 лютого вчитель української мови Кошур Тетяна Миколаївна для учнів 9 класу підготувала інтелектуальну гру на тему : « Дзвени , народу рідне слово! ». Мета заходу: узагальнити знання учнів із рідної мови ; удосконалювати навички колективної роботи; розвиток творчих здібностей; плекати почуття національної гідності. На уроці учні поділилися на команди: перша «Мовознавці», друга

Протягом уроку учні активно брали участь у різноманітних мовних конкурсах, де демонстрували свої знання з української мови . Загалом захід пройшов у дружній атмосфері. Вкотре переконалися втому ,що Найдорожче - рідна мова.

Наснагу й силу нам дає.

Нам стежку в світ дано топтати

Поки в нас рідна мова є!Тиждень англійської мови

День Святого Валентина

Протягом тижня з 9 по 13 лютого відбулася виставка стінних газет привітань з Днем Святого Валентина та про міста України англійською мовою, а також конкурс на кращу валентинку.

Для учнів початкової школи старшокласниками було підготовано казкову виставу «Попелюшка», у якій герої розмовляли англійською.

Напередодні Дня Святого Валентина 13. 02. вчитель англійської мови Онишкевич Тетяна Олегівна провела конкурсну програму для учнів 8 – 11 класів, де підвела підсумки святкової пошти за результатами якої було обрано містера Валентина – Ярошенка Олександра та міс Валентину – Кондратенко Анастасію.

Міністр інформації

Циганок Дарина

Зустріч з воїнами – інтернаціоналістами

Вже більше 20 років в стінах нашої школи щорічно проходять зустрічі з воїнами - афганцями. Ось і цього року відгукнулися на наше запрошення Амелін Леонід Федорович, Бейко Руслан Іванович, Щесняк Сергій Петрович , Штанько Віктор Миколайович та завітали на свято присвячене 26 річниці виводу Радянських військ з Афганістану. Учні школи підготували урочистий захід на якому звучали пісні, вірші, учні мали змогу задати запитання які їх цікавили . Ушанували хвилиною мовчання загиблих на війні земляків та воїнів – афганців які пішли в небуття уже в мирний час . Учитель фізкультури Ткаченко Віктор Григорович провів змагання з перетягування канату, стройової підготовки , збору та розбору ріжка, а також деякі учні продемонстрували свою майстерність на перекладині. У кінці заходу діти вручили гостям сувеніри на згадку та гвоздики. Увечері волейбольні команди с. Нововознесенське , Миролюбівського НВК та Нововоронцовки змагалися за кубок «Афганця ».У світ професій

Класний керівник 5 класу Ткаченко Жанна Данилівна підготувала для учнів годину спілкування на тему «Істинний скарб людини - уміння працювати» . На захід були запрошені медична сестра , учитель початкових класів , міліціонер та бухгалтер. Кожен з них мав можливість прорекламувати свою професію і наголосити чому саме його професія важливіша за інші. Але наприкінці все ж дійшли згоди , що всі професії важливі, і всі професії потрібні.Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє, Сповнюються завжди заповітні мрії. Як вода джерельна, будьте здорові, Хай сіяють очі, не хмуряться брови, Хай палають в серці почуття високі, Хай життя дарує сто щасливих років!Герої не вмирають

До Дня пам'яті героїв Небесної Сотні для учнів 9 – 11 класів була проведена лінійка : «Небесна Сотня у вирій полетіла». На якій ведучі прочитали історичну довідку подій на майдані. Учні переглянули фільм «Зима , що нас змінила ». Наприкінці заходу загиблих на майдані вшанували хвилиною мовчання.

Летіли легко, хоч Майдан ридав..

І з кров´ю перемішана сльоза...

А батько сина ще не відпускав..

Й заплакав Бог, побачивши загін

Спереду сотник, молодий, вродливий,

І юний хлопчик в касці голубій,

І вчитель літній – сивий-сивий…

І рани їхні вже не їм болять...

 Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..

Як крила ангела, злітаючи назад,Небесна сотня в вирій полетіла...


База даних захищена авторським правом ©vaglivo.org 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка