Михайло Стельмах «Гуси-лебеді летять»Дата конвертації25.12.2016
Розмір5,47 Kb.

Михайло Стельмах «Гуси-лебеді летять»

«Дитинство – це земля, з якої виростають дерева людських талантів і характерів. Якими б високими і широкими ці дерева не були, там, у дитинстві, сховане коріння, що живить і тримає їх». Дмитро Павличко

Звичаї, традиції українців за твором М.Стельмаха «Гуси-лебеді летять» Символ образу гусей-лебедів

Навчальні цілі та очікувані результати

Маленький герой Михайлик у кінострічці Олександра Муратова «Гуси–лебеді летять» (1976 р)

Наші пращури-язичники, на відміну від нас, не мали одного бога. Богів у них було багато. І кожен мав свою територію, кожен мав своє завдання. Незважаючи на те, що Україна є сьогодні християнською, українці й надалі використовують багато язичницьких обрядів.

За тисячу років, відколи князь Володимир охрестив Київську Русь, християнство стало провідною релігією в Україні. Але в більшості християнських свят присутні звичаї наших предків-язичників.

Хвилинка народознавства 1. З якою свійською твариною ходять хлопчики-колядники на різдвяні свята? 2. Який колір символізує радість життя і любов? 3. Символом сонця є ... 4. На яке народне свято трави і квіти набирають найбільшої сили? 5. Якої пори року розпочинався рік у давніх слов’ян? 7. Для того, щоб швидше прийшла весна, люди випікали з тіста пташок-... 8. Який місяць багатий на весілля за народним календарем?

Наша школа підримує народні традиції

Дякуємо за увагу та допомогу!База даних захищена авторським правом ©vaglivo.org 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка