Педагогічна творчість у чому її суть?Дата конвертації28.02.2017
Розмір6,89 Kb.

Педагогічна творчість..

У чому її суть?

Мета: визначити складові творчості учителя, акцентувати увагу на елементах педагогічної майстерності,створити креативне середовище, яке спонукає до проявів творчого мислення й поведінки; розвивати творче мислення; виховувати почуття відповідальності за обрану професію.

План роботи 1.Засідання педагогічрого рингу «Педагогічна творчість. У чому її суть?» 2.Презентація власного досвіду з формування та розвитку компетентності учителя,класного керівника(творчі звіти вчителів,що атестуються).

«Далеко не кожен стане вченим, письменником, артистом, далеко не кожному призначено винайти порох, але майстром у своїй справі повинен стати кожний…» В.Сухомлинський

Правила роботи 1.Для творчих груп: «Тут немає тих,хто спостерігає!Кожен-активний учасник рингу». 2.Для експертної ради: «Експертна рада оцінює оригінальність і швидкість відпові-дей кожної творчої групи».

«Учитель - актор, але його слухачі і глядачі не аплодують йому. Він скульптор, але його праці ніхто не бачить. Він – лікар, але його пацієнти рідко дякують йому за лікування й не завжди хочуть лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Лише в самому собі, лише в усвідомленні величі своєї праці.» С.Л.Соловейчик

ФОРМИ ВИЯВЛЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ: - ТВОРЧИЙ ПОШУК ЧИ ЕКСПЕРИМЕНТ; - НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ; - ТВОРЧА ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ; - ТВОРЧЕ НАТХНЕННЯ Й САМОПОЧУТТЯ;

І.РАУНД І. ЗАВДАННЯ. Виступ на тему «Якого педагога можна назвати творчим?»(3хв.) ІІ. ЗАВДАННЯ.Вправа. «Доберіть відповідне слово,що становить складову педагогічної творчості.»(3хв.)

Творчість педагога – це джерело його оптимізму, усебічного розвитку, гуманного мислення, оригінального проведення педагогічних заходів, їх постійного вдосконалення.Але основна якість, якою має бути наділений вчитель, - це педагогічна МАЙСТЕРНІСТЬ, яку видатні педагоги розглядають як досконале, творче виконання своїх професійних обов’язків на рівні мистецтва.

ІІ.РАУНД І. ЗАВДАННЯ. Назвіть елементи педагогічної майстерності (робота в групах) ІІ. ЗАВДАННЯ. Визначте ім’я педагога-майстра, ідеї якого подано на картці.

ІІІ. РАУНД МОЗКОВИЙ ШТУРМ 1. Що допомагає викладачеві відчувати радість педагогічної праці? 2. Назвіть джерела творчих ідей. 3. Які умови потрібно створити у школі для розвитку педагогічної творчості? 4. Як досягти успіху в педагогічній діяльності?

ІV.РАУНД «Ваша Величносте, УРОКУ» Завдання: За запропонованим визначенням, назвіть тип уроку.

Стати майстром – це не самоціль. Ця пристрасть має бути притаманна педагогові, як невідємна властивість його любові до своєї професії.База даних захищена авторським правом ©vaglivo.org 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка