Рішення про затвердження Положень та ставок місцевих податків І зборів на території Калинівської селищної радиСкачати 52,33 Kb.
Дата конвертації12.02.2017
Розмір52,33 Kb.

Калинівська селищна рада

Броварського району Київської областіРІШЕННЯ

Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Калинівської селищної ради

У зв’язку зі змінами в бюджетному та податковому законодавстві України, відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 10, 12, розділів, XII, XIV Податкового кодексу України, пункту 4 розділу ІІ Прикінцевих положень до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" від 28.12.2014 № 71-VIII та з метою забезпечення надходжень до бюджету Калинівської селищної ради, враховуючи думку, пропозиції депутатів та членів постійної комісії селищної ради з питань планування, соціального розвитку селища, бюджету, фінансів та цін селищна радаВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Калинівської селищної ради такі місцеві податки:

1) Податок на майно, який складається з:

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ;

- транспортного податку;

2) Єдиний податок;

2. Встановити на території Калинівської селищної ради такі місцеві збори:

1) Туристичний збір.

3. Затвердити наступні Положення:

1) Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Калинівської селищної ради (додаток 1);

2) Положення про транспортний податок на території Калинівської селищної ради (додаток 2);

3) Положення про особливості справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності (додаток 3);

4) Положення про туристичний збір на території Калинівської селищної ради (додаток 4);

4.Відповідно до пункту 4 розділу ІІ Прикінцевих положень до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" від 28.12.2014 № 71-VIII встановити, що це рішення застосовується з дати набрання чинності зазначеного закону.

5.Контроль за виконанням покласти на постійну комісію з питань планування, соціального розвитку селища, бюджету, фінансів та цін
Селищний голова Г.М.Пузан

смт.Калинівка

30 січня 2015 року

№ 862 /44-У1


Додаток 4

до рішення селищної ради

від 30 січня 2015 року № 862

П о л о ж е н н я

про туристичний збір на території Калинівської селищної ради
1. Загальні положення.

Туристичний збір встановлюється на підставі ст.268 Податкового кодексу України.2. Платники збору.

Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Калинівської селищної ради, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Платниками збору не можуть бути особи, які:

а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму на території Калинівської селищної ради;

б) особи, які прибули у відрядження;

в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

г) ветерани війни;

ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я;

е) діти віком до 18 років;

є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади.

3. Ставка збору.

Ставка встановлюється у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної пунктом 4 цього Положення.4. База справляння збору.

Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених пунктом 5 цього Положення, за вирахуванням податку на додану вартість.

До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

5. Податкові агенти.

Справляння збору може здійснюватися :

а) адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами;

б)квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) юридичними особами або фізичними особами  підприємцями, які уповноважуються сільською, селищною або міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою.

6. Особливості справляння збору.

Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.7. Порядок сплати збору.

Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням податкових агентів.

Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору в ДПІ у м. Бровари.

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.Селищний голова Г.М.Пузан


База даних захищена авторським правом ©vaglivo.org 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка