Туляков В. О. Кримінальна відповідальність та форми її реалізаціїСкачати 14,94 Kb.
Дата конвертації30.01.2017
Розмір14,94 Kb.

Туляков В. О. Кримінальна відповідальність та форми її реалізації: навч. - метод. посібник / В. О. Туляков, Є. Ю. Полянський, М. М. Дмитрук. – Одеса: Фенікс, 2015. – 44 с.

Здійснюючи охоронну, попереджувальну та виховну функції, сучасне кримінальне право України сприяє контролю та обмеженню злочинності, зміцненню системи суспільної та особистої безпеки. Вказані функції найбільше проявляються через інститут кримінальної відповідальності. Під час вивчення поняття кримінальної відповідальності та основних понять цього інституту Загальної частини кримінального права України, у студентів, як правило, формується догматичне сприйняття кримінальної відповідальності як чогось знеособленого, як «негативної» відповідальності, як відповідальності до якої притягується особа у випадку вчинення злочину в порядку визначеному кримінальним процесуальним законодавством України.Творчість Миколи Невидайла: рецепція та інтерпретація: збірник статей : :науково-популярне подарункове видання / авт. кол.: А. А. Білецька та ін. - Ужгород: Графіка, 2015. – 52 с.

У збірнику представлено критичні статті на чотирикнижжя дніпропетровського письменника Миколи Гавриловича Невидайла (1923-2012): «Приносини часів смутенних» (2012), «Динозаври» (2013), «Нариси з історії України – від прадавніх літ до сучасності. Буквар патріота України. Публіцистика» (2013), «Людина людині – вовк!» (2014), перевиданого 2012-2014. М. Г. Невидайло – член Національної спілки письменників України, лауреат літературних премій ім. Олеся Гончара та Валер'яна Підмогильного. Його творчість буде вивчатися в університетах.Швець В. К. На крилах осені: збірка поезій / В. К. Швець. – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2015. – 281 с.: іл.

В цій ліричній книзі віршів оспіване найсвітліше почуття людини – кохання, найсвятіше – любов до рідної землі, розкрито глибокозмістовні роздуми про цінність людського життя. Акордами торжества звучить справжність Людини.

Передані яскраві світовідчуття краси природи – акварельні пейзажі, художні замальовки.

Книга – звернення до джерел духовності, любові, цінностей світу, добра.Тимчук Л. І. Становлення та розвиток андрагогіки в Україні (кінець ХІХ-ХХ століття): монографія / Людмила Тимчук. – Чернівці: Чернівецький нац. ун-т, 2015. – 464 с.

У монографії висвітлені результати цілісного аналізу становлення та розвитку андрагогіки як теорії і практики освіти дорослих в Україні наприкінці ХІХ-ХХ ст. З урахуванням специфіки історико-педагогічного дослідження автором обґрунтовано періодизацію розвитку андрагогіки в Україні й розкрито її сутність на кожному етапі. На основі авторської періодизації простежено структурні трансформації системи освіти дорослих в Україні, висвітлено ґенезу дидактики дорослих, доведено еволюційні процеси в розвитку наукових підходів до конструювання змісту, організаційних форм і методів освіти дорослих. Окрема увага автора звернена на вивчення та узагальнення історичного досвіду підготовки фахівців для освіти дорослих.Чеботарев Р. Длинные нарды / Р. Чеботарев.- Днепропетровск: Баланс Бизнес Букс, 2010. – 256 с.

У книзі "Довгі нарди" викладені основні правила, що дозволяють початківцям ентузіастам освоїти нарди і розширити знання досвідченим гравцям. Тут систематизовані роз'єднані знання, дано визначення ігрових прийомів, використовуваних в нардах, і наведено їх опис. Окремі розділи книги присвячені розгляду таких питань, як: "Методики розрахунків", "Шешар", "Початок гри", "Середина гри", "Закінчення гри". Для наочності тут наведено більше 400 малюнків, а також таблиці і діаграми. В кінці книги поміщений глосарій.Горовий В. М. Національні інформаційні процеси в умовах глобалізації: монографія / В. Г. Горовий; відп. ред. О. С. Онищенко; НАН України, Нац. б-ка України ім. В. І. Вернадського. – Київ, 2015. – 332 с.

У монографії розглядаються перспективи й основні шляхи розвитку націй в умовах посилення глобалізаційних впливів на інформаційному етапі розвитку суспільства.Тодорова О. В. Інновації в комунікаціях: інноваційний PR-інструментарій в соціальних комунікаціях сучасного бізнесу: монографія / Оксана Тодорова – К.: Інтерконтиненталь-Україна, 2015. – 176 с.: іл., табл.

У монографії представлена теорія і практика соціальних комунікацій, проаналізовано спектр традиційних та інноваційних PR- інструментів – соціальні мережі, корпоративні сайти, соціальні медіа-релізи. Широко висвітлена теорія поколінь та новаторські концепції – сторітелінг, доповнена реальність тощо.

Особлива цінність монографії – кейси з практики компаній-лідерів сучасного бізнесу, в яких представлений комплекс PR- інструментів та найактуальніші комунікаційні стратегії. На конкретних прикладах проілюстровано, що конкуренція в бізнесі ведеться у двох часових проміжках: за перевагу над конкурентами на сьогодні і – за майбутній розвиток. А майбутнє – в інноваціях!

Шкарлет С. М. Фінансове забезпечення інноваційного розвитку рекреаційної інфраструктури регіону: монографія / С. М. Шкарлет, В. П. Ільчук, В. О. Анопрієнко. – Чернігів: Черніг. держ. технол. ун-т, 2013. – 207 с.

У монографії обґрунтовані теоретико-методологічні засади інфраструктурного забезпечення модернізації рекреаційного простору регіону, розкрита сутність понять «рекреаційний простір», «рекреаційна інфраструктура» та обґрунтоване поняття «рекреаційний продукт» як нова економічна категорія. Визначені принципи інвестування розвитку рекреаційної інфраструктури, які охоплюють етапи пошуку інвестиційних джерел, умов залучення капіталу та процесу інвестування; удосконалено методику оцінювання інвестиційної привабливості регіонів з урахуванням факторів впливу рекреаційної сфери. Розроблена методика модернізації рекреаційного простору регіону, в якій задіяні комплексно-інвестиційний та пріоритетно-інвестиційний механізми розвитку рекреаційної інфраструктури.Балабан Р. В. Теорія виборчої системи / Р. В. Балабан.- К.: Либідь, 2007. – 112 с.

У монографії викладено основи теорії та аналізу виборчої системи, подано історичну ретроспективу виборчого права та виборчої практики. Автор здійснює порівняльний політологічний аналіз виборчого законодавства низки європейських країн і країн СНД. Узагальнено електоральний досвід сучасної України та результати парламентських перегонів доби незалежності. Досліджується виборча система як комплекс взаємодій політичних інституцій та як елемент політичної системи. Здійснено спробу системного критичного аналізу виборчого законодавства України. У підготовці видання використано досвід реальних виборчих компаній.Григорків В. С. Моделювання економічної динаміки з урахуванням ринку землі сільськогосподарського призначення : монографія / В. С. Григорків, Л. М. Буяк, С. В. Іщенко. – Чернівці: Чернівецький нац. ун-т, 2015. – 264 с.

Монографія присвячена проблемам моделювання ринку землі сільськогосподарського призначення та його впливу на загальну економічну динаміку. У ній розкрито соціально-економічні особливості ринку землі, сучасний стан і перспективи розвитку вітчизняного ринку сільськогосподарських земель, теоретичні та методичні засади ціноутворення на ринку землі. Розроблено комплекс моделей впливу ринку землі сільськогосподарського призначення на економічну динаміку, що дозволяють встановити основні закономірності та тренди розвитку соціально-економічних процесів у ринковій економіці під час і після встановлення ринку землі та підвищити якість відповідних управлінських рішень
Каталог: images -> 2016
images -> Відділ комплектування та наукового опрацювання документів
images -> Індивідуальна робота з читачами-дітьми: традиційні цінності, інноваційні аспекти
images -> Освіта на основі розвитку життєвих навичок – вимога часу
images -> Віртуальна виставка праць викладачів об’єднання сільськогосподарських бібліотек Житомирської області за 2014 рік
images -> Зміст портфоліо Розділ Загальні відомості про викладача
images -> Міжнародний військовий конфлікт у Лівії Арабська весна
2016 -> Інформація про нові надходження навчальної та навчально-методичної літератури, що надійшли до бібліотеки. Відділ комплектування Педагогічні умови формування творчого освітньо-виховного середовища в позашкільних навчальних закладах
2016 -> Калакура Я. С. Українська культура: цивілізаційний вимір. / Я. С. Калакура, О. О. Рафальський, М. Ф. Юрій
2016 -> Ічнянці в ато («Сто бійців»)


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©vaglivo.org 2019
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал